Kredyt na wymarzone wakacje

Wypoczynek w nadmorskich kurorcie, wspinaczki górki a może podziwianie architektury i zabytków? Każdy z Polaków ma swój wymarzony sposób na spędzenie wolnego czasu najcieplejszą porą roku. Niezmiennie poszukujemy atrakcji oraz miłych wrażeń, które utrwalą się i pozostaną cudownymi wspomnieniami. Z uwagi na dość wysoki koszt organizacji wakacji w Polsce, wiele osób ponadto wybiera wycieczki za granicę, do krajów, w których nie muszą obawiać się o zmienność warunków pogodowych. Do najczęściej odwiedzanych należą Chorwacja, Włochy oraz Hiszpania. Każdy taki wyjazd jednak wiąże się z rezerwacją noclegów oraz, gdy chcemy pokonać dzielący dystans najkrótszą drogą, zakupem biletów lotniczych. Pieniądze na ten cel oferuje nam sektor bankowy oraz branża pozabankowa.

Kredyt na wymarzone wakacje

Kobieta trzyma w dłoni mały globusOrganizacja wakacji za granicą zależy od tego, czy powierzymy swój los w ręce biura podróży, czy samodzielnie przygotujemy się do wyjazdu. Zarówno jedna jak i druga opcja wymaga zgromadzenia odpowiednich środków finansowych – na wykup wycieczki lub zarezerwowanie noclegów i biletów lotniczych. Wielu konsumentów w tym celu udaje się do banku, by uzyskać kredyt na wakacje. Duża konkurencyjność sprawia, że instytucje bankowe prezentuje rozmaite oferty zobowiązań finansowych zaspokajających potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Przykładowo Eurobank proponuje kredyt z niskim oprocentowaniem, który wyróżnia się tym, że za każde pożyczone 10 000 zł, kredytobiorca zwraca jedynie 500 zł rocznie. Natomiast mBank obniża prowizję dla swoich produktów finansowych i za kredyt do 50 000 zł, zostanie ona zredukowana do 50%. Z kolei BGŻ BNP Paribas udziela pożyczek do 30 000 zł na dowolny cel z RRSO wynoszącym 9,75% z promocją ostatni rok bez odsetek.

W sektorze pozabankowym produkty finansowe przeznaczone na organizację wakacji oferuje wiele firm, wszakże udzielają gotówki na dowolny cel. W odróżnieniu jednak od kredytów gotówkowych, te są świadczone przy minimum formalności. Klienci nie są zobligowani do przekładnia zaświadczeń o dochodach oraz umawiania się na wizyty w oddziale. Wnioskowanie o pożyczkę odbywa się online i zajmuje tylko kilka minut. W wielu przypadkach pieniądze trafiają na konto wnioskodawcy w przeciągu kilkudziesięciu minut.

Własne miejsce – czyli zakup nieruchomości w Europie

Coraz popularniejszą formą spędzania wakacji oraz wolnego czasu jest zakup nieruchomości, położonej w wymarzonym zakątku Europy. Największym zainteresowaniem cieszą się nieruchomości w Chorwacji, które zaprezentowano na stronie https://realestate-honeste.com. Obok możliwości skorzystania z własnego apartamentu lub domu w dowolnym terminie, stanowią one także doskonałe źródło zarobku. Bowiem inwestycja w zakup nieruchomości W Chorwacji zwraca się już po kilku latach, jako, że to najczęściej wybierany cel podróży wielu Europejczyków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *