Pożyczki podobne do Bociana

Popularność pożyczek pozabankowych zdecydowanie poszybowała w górę, gdy wprowadzono istotne zmiany w ustawie antylichwiarskiej regulujące maksymalne koszty pożyczek. Te firmy, które stosują się do wyznaczonych zasad i przetrwały zawirowania będące echem afery Amber Gold, zyskały nowych klientów. Ponadto coraz więcej Polaków dostrzega wyraźną granicę pomiędzy parabankami a firmami pożyczkowymi. O ile te pierwsze wykonują czynności analogiczne do banków w tym przyjmowanie depozytów, o tyle instytucje pożyczkowe nie wymagają żadnych przedpłat i pieniężnych zabezpieczeń by udzielić zobowiązanie finansowe. Robią to, kolokwialnie rzecz ujmując, z własnej kieszeni czyli czerpią środki finansowe ze swojego kapitału.
Pożyczki podobne do Bociana i nie tylko – polecamy pożyczki pozabankowe na raty

FirmaMax. kwota [zł]/okres spłatyRRSO*[%]BIKWyślij wniosek
20 000/4 lata 9,87 wniosek
10 000/3 lata 78,2 wniosek
10 000/2 lata 105 wniosek
10 000/2 lata 79,18 wniosek
20 000/5 lat 18,24 wniosek
15 000/4 lata 57,8 wniosek
10 000/2 lata 103 wniosek

Bocian pożyczki w domu klienta

Businessman w biurze
Pożyczki w domu klienta to oferta dopasowana do jego potrzeb

Bocian jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek rynku pozabankowego w naszym kraju. Przyczyniły się do tego przede wszystkim liczne reklamy w mediach oraz oferta zobowiązań finansowych w domu przyszłego pożyczkobiorcy. jest to dla wielu konsumentów bezpieczniejszy od tradycyjnego sposób na uzyskanie potrzebnych środków finansowych. Po pierwsze umowa jest podpisywana w obecności doradcy w miejscu zamieszkania danego klienta. Po drugie, z racji tego, że pieniądze przekazywane są bezpośrednio do rąk własnych, nie trzeba weryfikować konta bankowego, co niektórych napawa niestety nieuzasadnionym lękiem przed publicznym ujawnieniem własnych danych. Co więcej, osoby starsze, które nie mają dostępu do internet, mogą ubiegać się o taką formę pożyczki telefonicznie. Podczas jednej rozmowy z konsultantem poznają szczegóły odnośnie warunków kredytowania oraz uzyskają ocenę swojej zdolności do spłaty długu. Raty z tytułu zaciągniętego kredytu zwracane są także bezpośrednio w domu pożyczkobiorcy podczas wizyt indywidualnego doradcy klienta.

Pożyczki podobne do Bociana

Bocian pożyczki nie jest jedyną instytucją w branży pozabankowej, która udziela zobowiązań finansowych z dojazdem do domu klienta. Czynią to także Provident, Nobilon oraz Benefitia. Każda oferuje indywidualne warunki kredytowania przeznaczone dla pożyczkobiorcy oraz wygodną spłatę rat w gotówce.

Provident

Ta rozpoznawalna w całej Polsce i chętnie wybierana marka udziela pożyczek z ratą comiesięczną lub cotygodniową w gotówce.

  • pożyczki z ratą comiesięczną w gotówce – w domu klienta, do 15 000 zł na 6-24 miesięcy, możliwość wykupienia ubezpieczenia;
  • pożyczki z ratą tygodniową w gotówce – w domu klienta, do 10 000 zł na 30-90 tygodni, możliwość wykupienia ubezpieczenia.

Indywidualny doradca kredytowy zjawi się z umową oraz pieniędzmi w miejscy zamieszkania klienta. Rata będzie pobierana także podczas wizyt pracownika firmy Provident.

Nobilon

Ta mniej znana instytucja pozabankowa świadczy ekspresowe pożyczki z obsługą domową na terenie całego kraju. By wnioskować o potrzebną gotówkę wystarczy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Podczas rozmowy z konsultantem przedstawione zostaną ustalone szczegóły pożyczki. Firma nie sprawdza zewnętrznych baz kredytowych a ponadto akceptuje różne źródła dochodu, w tym umowę o pracę czy dzieło.

Benefitia

Przyszli klienci Benefitia mogą liczyć na szybkie pożyczki z dostawą do domu w kwocie od 500 do 6 000 zł na 28 do 52 tygodni. Nie będą oni weryfikowani w bazie BIK a dodatkowo akceptowane jest także umiarkowane zadłużenie w KRD. Podobnie jak w przypadku Nobilon tak i tutaj zdolność kredytową szacuje się na podstawie różnych źródeł dochodu i nie jest wymagane poręczenie. Z drugiej strony regulamin udzielania pożyczek jasno przekazuje, iż zostaną udzielone jedynie pod warunkiem posiadania odpowiedniego zabezpieczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *