Darmowe kredyty gotówkowe w banku

Na rynku usług finansowych oferowanych przez instytucje bankowe obserwuje się produkty podobne do tych, jakie proponują firmy pożyczkowe. Mowa tu o darmowych kredytach, pożyczkach na dowód czy mikropożyczkach na raty. Banki w ten sposób chcą trafić do tych klientów, którzy nie posiadają odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej by móc sobie poradzić ze spłatą większej należności. Ponadto darmowe zobowiązania finansowe udostępniane przez sektor bankowy można regulować w dłuższym okresie czasu niż tradycyjne chwilówki za 0 zł. To daje większe bezpieczeństwo kredytobiorcom. Mogą bowiem spłacać swoją pożyczkę w wygodnych i elastycznych ratach bez żadnych dodatkowych opłat.

Darmowe kredyty gotówkowe w banku

Jako jeden z pierwszych banków darmowy kredyt gotówkowy wprowadził Credit Agricole. Niestety promocja trwała do końca marca 2018 roku. Było to zobowiązanie finansowe kierowane do nowych klientów. Kolejnym bankiem który wprowadził kredyt z RRSO = 0% jest Getin Bank.

Uśmiechnięta kobieta w różowej bluzce
Poznaj darmowy kredyt gotówkowy w Getin banku
Oferta Getin Banku

Getin Bank proponuje darmowy kredyt gotówkowy w wysokości od 500 do 2 000 zł na 12 miesięcy. Jest to produkt adresowany jedynie do tych klientów, którzy nie spłacają w banku innego zobowiązania finansowego. Nie jest on obarczony żadnymi dodatkowymi opłatami, a zatem brak jest odsetek i prowizji. Nie występuje również żadna konieczność ubezpieczenia kredytu.
Jeśli zdecydowalibyśmy się na maksymalną kwotę czyli 2 000 zł na rok, wówczas łatwo obliczyć, że nasza miesięczna rata wyniesie tylko około 167 zł. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, w sam raz na zakup sprzętu AGD, RTV czy wyjazd na wakacje.

By ubiegać się o zobowiązanie finansowe za darmo należy wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie banku. Po jego odesłaniu z wnioskodawcą skontaktuje się przedstawiciel, co może zając do 48 godzin. Inną opcją aplikowania o wybrany produkt jest wizyta w jednej z placówek banku.

Raiffeisen Bank i nisko oprocentowany pierwszy kredyt

Choć Raiffeisen Bank nie świadczy darmowych pożyczek, to ma interesującą propozycję dla nowych klientów. Kredyt do 4 000 zł na 6 -24 miesięcy z roczną rzeczywistą stopą oprocentowania wynoszącą 2,88%. Jest to bardzo korzystna usługa. Zakładając, że zaciągniemy 2 000 zł pożyczki na 12 miesięcy czyli tak jak w przypadku darmowego kredytu w Getin Banku, nasza rata miesięczna wyniesie tylko 171,65 zł. Wniosek o kredyt można złożyć online, wypełniając formularz rejestracyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *