Pożyczki i kredyty pod zastaw auta

Pożyczki pod zastaw rodzą mieszane uczucia. Udzielane są przez firmy prywatne spoza sektora bankowego, co często jest przyczyną obawy, że klient może zostać oszukany. Jednak jest wiele sprawdzonych instytucji, które działają na tym rynku od wielu lat i ich głównym celem jest pomóc osobom w potrzebie. Aby upewnić się, czy mamy do czynienia właśnie z tego rodzaju firmą, warto przeczytać na jej temat opinie w internecie. Ponadto należy zawsze przed skorzystaniem z usług prywatnej firmy finansowej sprawdzić listę ostrzeżeń na stronie Komisji Nadzoru Finansowego. Jeśli owa firma na niej widnieje, winniśmy wstrzymać się z pożyczeniem pieniędzy pod zastaw.

Pożyczki pod zastaw – cóż to takiego

Pod określeniem pożyczka pod zastaw należy rozumieć zobowiązanie finansowe, które świadczy firma pozabankowa, w zamian za zabezpieczenie. Zastawem takiego zobowiązania mogą być:

 • nieruchomości: mieszkania, domy, lokale usługowe
 • działki: działki pod budowę domu, działki deweloperskie
 • pojazdy: osobowe, ciężarowe, użytkowe

To właśnie te ostatnie wzbudzają szczególne zainteresowanie. Bowiem właściciele pojazdów mogą bez trudu otrzymać pieniądze w zamian za zastaw samochodu.

Pożyczki pod zastaw auta

logo autogotówkaSą to jedne z popularniejszych pożyczek prywatnych, które oferują firmy pozabankowe. Jedak oferty oraz warunki pożyczek różnią się od siebie. Przed wykonaniem pierwszego kroku by uzyskać pożyczkę pod zastaw auta należy dokładnie zapoznać się z warunkami współpracy. Wiele firm proponuje gotówkę, ale w zamian wymaga przerejestrowania pojazdu lub nawet jego pozostawienia w oddziale firmy. Powoduje to, że jego właściciel nie ma środka lokomocji i odzyska zastawiony pojazd po uregulowaniu całkowitej kwoty pożyczki. By uniknąć tego rodzaju problemów przeanalizowaliśmy rozmaite oferty pożyczek pod zastaw auta i wybraliśmy firmę, która ma do zaproponowania najlepsze warunki pożyczki. Jest nią Autogotówka z siedzibą Warszawie.

Autogotówka czyli pożyczka pod zastaw samochodu bez przerejestrowania

Dlaczego wybór padł właśnie na Autogotówkę. Otóż jako jedna z nielicznych firm proponuje:

 • pożyczki pod zastaw auta bez konieczności jego przerejestrowania
 • gotówką bez wymogu pozostawiania pojazdu w firmie, co oznacza, że jego właściciel dalej może poruszać się swoim autem
 • szybka procedura aplikowania o pożyczki, nie ma konieczności wizyty w urzędzie
 • brak wymogu posiadania konto bankowego przez pożyczkobiorcę.

Ponadto by uzyskać pożyczki w Autogotówka nie są wymagane żadne dodatkowe dokumenty, wystarczy:

 • dowód osobisty, dowód rejestracyjny
 • karta pojazdu
 • ważne badania stanu technicznego auta
 • polisa OC

Firma nie nakazuje kierowcy pozostawić swój samochód, może on czuć się pewniej nadal się nim poruszając. Ponadto wiek pojazdu nie stanowi problemu, gdyż wysokość pożyczki uzależniona jest przede wszystkim od stanu technicznego samego auta. Polisa AC nie jest niezbędna.

Autogotówka – pożyczki pod zastaw samochodu
Obsługiwane obszary: aglomeracja warszawska, bielska i rybnicka oraz konurbacja górnośląska.

Telefon kontaktowy: 537 107 107
mail: kontakt@autogotowka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *