Kredyt na zakup mieszkania lub domu w Credit Agricole

Bank proponuje kredyt hipoteczny na zakup mieszkania, zakup lub budowę domu lub remont. Osoby zainteresowane mogą sfinansować kupno mieszkania z rynku wtórnego lub deweloperskiego, a także nabycie prawa do własności lub spółdzielczego prawa do wymarzonego lokalu. Wystarczy wybrać interesującą nas ofertę i złożyć wniosek kredytowy.

Najważniejsze informacje dotyczące kredytu hipotecznego na zakup mieszkania lub domu w Credit Agricole

  • kwota kredytu może maksymalnie wynosić 80% wartości nieruchomości, minimalny kredyt może zostać udzielony na 40 000 zł
  • okres kredytowania do 35 lat
  • waluta kredytu to PLN
  • spłata w ratach stałych lub malejących
  • wakacje kredytowe raz w roku (po uprzedniej spłacie 12 miesięcy kredytu)
  • okres karencji w spłacie kapitału do 12 miesięcy w przypadku mieszkania z rynku wtórnego, do 36 miesięcy z rynku pierwotnego
  • możliwość skorzystania z opcji ubezpieczenia na życie

Ceramiczny żółw stoi na półce w salonie
Credit Agricole oferuje kredyt mieszkaniowy, kredyt na budowę domu, remont czy zakup działki rekreacyjnej

Bank oferuje swoim klientom dwa rozwiązania: kredyt z prowizją za udzielnie kredytu wynoszącą 0 zł lub kredyt z niską marżą. Ponadto Credit Agricole nie pobiera dodatkowej prowizji za wcześniejsze uregulowane zobowiązania bez względu na to, po jakim okresie czasu zostało ono dokonane.

Przykładowa wysokość rat stałych kredytu hipotecznego

Kwota kredytu [zł]
Okres kredytowania [lata]
Wysokość raty [zł]
50 000
10
- 527 zł dla 0 zł prowizji
- 522 zł dla niska marża

100 000
15
- 783 zł dla 0 zł prowizji
773 zł dla niska marża

200 000
20
- 1 303 zł dla 0 zł prowizji
-1 282 zł dla niska marża

300 000
30
- 1 583 zł dla 0 zł prowizji
- 1 547 zł dla niska marża

500 000
35
- 2 476 zł dla 0 zł prowizji
-2 413 zł dla niska marża

Kredyt na budowę domu

Propozycja banku jest szansą na sfinansowanie budowy domu, zakup działki pod budowę czy nabycie domku letniskowego. Warunki kredytowania są takie same jak w kredycie hipotecznym na zakup mieszkania czy domu. oferta dla kredytobiorców to kredyt z prowizją 0 zł za jego udzielenie lub kredyt z niską marżą. Należy jednak pamiętać by zdobyć niezbędne dokumenty:

  • pozwolenie na budowę w Urzędzie Powiatowym
  • kosztorys budowy z jego dokładnym podziałem na etapy

Kredyt na remont

Osoby zainteresowane remontem swojego domu lub mieszkania mogą ubiegać się o jego sfinansowanie w Credit Agricole. By przygotować się do wnioskowania o nowe zobowiązanie finansowe należy oszacować budżet i zakres remontu. Do tego przedsięwzięcia nie jest wymagany wkład własny lecz maksymalna kwota kredytu nie może przekraczać 80% wartości nieruchomości, która będzie remontowana. Podobnie jak w przypadku kredytu na zakup mieszkania lub domu, tak i kredyt na remont może zostać rozłożony na 35 lat i spłacany w postaci rat malejących bądź stałych. Do dyspozycji klientów jest opcja kredytu bez prowizji za jego udzielenie lub kredytu z niską marżą.

Wniosek o kredyt hipoteczny można złożyć online za pośrednictwem strony internetowej banku lub umówić się na wizytę w placówce Credit Agricole.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *