Pożyczka z gwarancją najniższej raty w Alior Bank

Alior Bank rozpoczął swoją działalność w 2008 roku, a z jego usług korzysta obecnie ponad 3 miliony klientów (dane na 2017 rok). Jest uniwersalnym bankiem, którą swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Proponuje pożyczki gotówkowe do 200 000 zł, które można spłacać do 10 lat. O kredyt można ubiegać się online, bez wychodzenia z domu a jej oprocentowanie nominalne wynosi od 5%. Wypłata środków na konto klienta odbywa się nawet w jeden dzień.

Cechy pożyczki w Alior Banku

  • kwota pożyczki wynosi od 500 do 200 000 zł
  • okres kredytowania to od 3 miesięcy do 10 lat
  • bank udziela pożyczek osobom niespokrewnionym
  • środki wypłacane są w walucie polski złoty
  • by zwrócić pożyczkę wcześniej należy wydać dyspozycję wcześniejszej jej spłaty
  • o kredyt mogą ubiegać się osoby nieposiadające konta w Alior Banku

Do ubiegania się o pożyczkę niezbędne jest zaświadczenie o dochodach. Jednak, gdy kwota kredytu nie przekracza 4 000 zł bank wymaga jedynie wyciągu z konta wnioskodawcy. By podwyższyć zdolność kredytową o kredyt mogą się ubiegać maksymalnie trzy osoby. Bank akceptuje różne źródła dochodu, zarówno umowę o pracę jak i umowę o dzieło.

Gwarancja najniższej raty
Alior bank oferuje pożyczki z gwarancją najniższej raty dla osób, które posiadają kredyt gotówkowy w innym banku i przedstawią formularz informacyjny, który prezentuje warunki spłacanej pożyczki. Rozwiązaniem Alior Bank będzie pożyczka na taką samą kwotę i okres spłaty, jeśli dokumenty zostaną dostarczone w ciągu 15 dni od podpisania umowy pożyczkowej z innym bankiem. Gdy okres ten będzie dłuższy, bank zaproponuje pożyczkę w wysokości kwoty kredytu pozostałego do spłaty (netto) w innym banku.

Przykładowy koszt pożyczki w Alior Banku

Jeśli kwota pożyczki wynosi 8 330 zł to przy RRSO równym 18,15% oraz oprocentowaniu nominalnym 5% całkowita kwota do zapłaty to 10 532,36 zł, czyli koszt kredytu wynosi 2 202,36 zł. Na koszt kredytu składa się opłata przygotowawcza w wysokości 1 470 zł oraz odsetki 732,36 zł. Okres kredytowania wynosi 34 miesięce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *