Megahipoteka w Alior Banku

Alior Bank ma do zaoferowania swoim klientom kredyt hipoteczny, który spełni ich marzenia o własnym mieszkaniu. Reklamuje się niską marżą już od 2,29%, wypłatą środków w różnych walutach, zawieszeniem spłaty kredytu do 6 miesięcy w ciągu roku oraz decyzją kredytową podejmowaną nawet w ciągu jednego dnia. Wkład własny, którzy trzeba posiadać by ubiegać się o kredyt powinien wynosić co najmniej 10% wysokość zobowiązania.

Najważniejsze informacje dotyczące kredytu hipotecznego

  • minimalna kwota wynosi 25 000 złotych maksymalna zaś może sięgać do 3 000 000 złotych
  • kredyt można spłacać w ratach równych lub malejących
  • minimalny okres zatrudnienia branego pod uwagę do wyliczenia zdolności kredytowej wynosi 3 miesiące, ponadto bank akceptuje zarobki uzyskane za granicą
  • jego przeznaczenie to nie tylko spłata samej hipoteki, ale również spłata innych kredytów (kredyt konsolidacyjny hipoteczny)

Ponadto kredyt hipoteczny obok typowego przeznaczenia na zakup nieruchomości można również uzyskać w dowolnym celu konsumpcyjnym oraz komercyjnym (zakup lokalu użytkowego lub działki)

Dodatkowe atuty megahipoteki

Alior Bank oferuje kredyty z zabezpieczeniem nieruchomością, która nie należy od kredytobiorcy. Ponadto klienci, którzy polecą skorzystanie z usług banku znajomym otrzymają dodatkową premię. O kredyt może ubiegać się jednocześnie kilka gospodarstw domowych, lecz ich liczba nie może przekroczyć trzech.
Wnioski o kredyt rozpatrywane są bezpłatnie a wstępna decyzja o jego przyznaniu podejmowana jest nawet w ciągu 24 godzin od momentu złożenia dokumentów.

Podsumowanie

Kredyt hipoteczny w Alior Banku to szansa na uzyskanie środków na zakup nieruchomości, działki czy lokalu użytkowego a także konsolidację swoich dodatkowych zobowiązań finansowych. Maksymalna wysokość kredytu sięga 3 mln złotych, a wkład własny musi sięgać 10% wartości nieruchomości. Bank oferuje kredyt z zabezpieczeniem spłacany w ratach równych lub malejących. Oprocentowanie jest zmienne w skali roku, a kredytobiorca ma prawo skorzystać z wakacji kredytowych i zawieszania rat w danym roku kalendarzowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *