Pożyczki przez internet na raty w Aasa

Aasa jest jedną z najbardziej znanych firm pozabankowych udzielających ratalnych pożyczek online. Oferuje chwilówki w kwocie od 1 000 do 10 000 zł na okres od 13 do 24 miesięcy. Klientami firmy mogą został osoby mieszkające w Polsce legitymujące się dowodem osobistym i posiadające udokumentowane stałe źródło dochodów. Wnioskodawcy, którzy figurują w rejestrze BIG InfoMonitor, KRD, Erif mają mniejsze szansę na uzyskania pożyczki. Do ubiegania się o gotówkę w Aasa nie są wymagane żadne zabezpieczenia oraz poręczenia. Jednorazowo można spłacać dwie pożyczki, lecz warunkiem zaciągnięcia drugiej jest spłata przynajmniej połowy rat pierwszej. Firma działa w naszym kraju od roku 2012, a jej kapitał zakładowy wynosi 42 mln złotych. Cieszy się dużym zaufaniem klientów i została odznaczona certyfikatem Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy.

Jak ubiegać się o pożyczki społecznościowe w Aasa

  • należy wybrać kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty online
  • wypełnić prosty wniosek o pożyczkę wpisując swoje dane osobowe i kontaktowe (można również zalogować się przez portal społecznościowy Facebook)
  • decyzja o pożyczce zostanie wysłana w formie wiadomości sms i e-mail

przycisk wniosku

Opinia o Aasa

logo aasaTo firma ze skandynawskimi korzeniami, która określa siebie jako instytucję finansową XXI wieku. Oferuje pożyczki ratalne do 10 000 zł, niestety wymaga udokumentowanego źródła dochodów. Klienci chwalą sobie Aasa za uczciwość oraz profesjonalną obsługę klienta. Stosuje się również do zasad KPF (Zasady Dobrych Praktyk), a w roku 2016 uzyskała Loan Magazine Awards za pożyczkę roku. Nasza opinia o Aasa jest pozytywna.

Podsumowanie pożyczki ratalne przez internet w Aasa

Kwota pożyczki:
od 1 000 do 10 000 zł
RRSO 10 000 zł na 24 miesiące:
79,18%
Pierwsza darmowa pożyczka:
nie
Okres spłaty:
13 - 24 miesięcy
Wiek pożyczkobiorcy:
20-80 lat
Przedłużenie okresu spłaty:
nie
Weryfikacja pożyczkobiorcy w bazach danych:
BIG InfoMonitor, ERIF, KRD, BIK
Udokumentowany dochód:
tak
Warunki ubiegania się o pożyczkę:
adres zamieszkania na terenie Polski, stałe dochody, rachunek bankowy, brak negatywnych wpisów do BIG
Konta bankowe:
Bank Zachodni WBK
Godziny pracy BOK:
pon. - pt. 8:00 - 19:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *