Kredyt hipoteczny z niską marżą w BZ WBK

Kredyt mieszkaniowy w Banku Zachodnim WBK pozwoli spełnić marzenia o zakupie własnych czterech kątów, swojego miejsce na ziemi. Można go przeznaczyć między innymi na kupno domu jednorodzinnego czy lokalu mieszkalnego, zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego a także budowę domu, nabycie działki budowlanej, przebudowę czy nadbudowę domu oraz remont nieruchomości. Ponadto może służyć także na spłatę innych kredytów w bankach, co odciąży nas od spłat kilku rat w ciągu miesiąca.

Cechy kredytu hipotecznego w BZ WBK

  • kwota kredytu mieszkaniowego to maksymalnie 90% nieruchomości, zatem wkład własny kredytobiorcy to minimum 10% tej wartości; dla kredytów w EURO wkład ten jest wyższy i wynosi minimum 20%
  • czas kredytowania sięga do 30 lat
  • marża już od 1,89%
  • oprocentowanie kredytu wynosi maksymalnie 2,5%
  • karencja kredytu wynosi do 6 miesięcy od momentu wypłaty ostatniej transzy, maksymalnie 36 miesięcy od dnia uruchomienia kredytu czy wypłaty ostatniej jego transzy
  • waluta kredytu to PLN i EURO
  • decyzja wstępna nawet po 15 minutach od złożenia zapytania o kredyt
Ptaki siedzą na budce dla ptaków wiszącej na drzewie
Twoje miejsce na ziemi dostępne dzięki kredytowi hipotecznemu w banku BZ WBK

Niezbędne jest również zabezpieczenie kredytu mieszkaniowego w postaci hipoteki danej nieruchomości. Ponadto jest ona obligatoryjnie ubezpieczona od ognia czy innych zdarzeń losowych (cesja praw z polisy). Do momentu zanim zostanie ustanowiona hipoteka na daną nieruchomość, oprocentowanie kredytu będzie wyższe o jedne punkt procentowy.
Opłata za wycenę nieruchomości przez rzeczoznawcę wynosi 200 zł a sporządzenie na potrzeby klienta różnych zaświadczeń czy odpisów kosztuje 50 zł.

Oprocentowanie kredytu hipotecznego

  • oferta WIBOR 3M, z marżą wynoszącą 1,89 do 3,49 % RRSO zaczyna się od 4,16%
  • oferta WIBOR 3M z ubezpieczaniem Bezpieczna Hipoteka z marżą wynoszącą 1,89 do 3,49 % RRSO zaczyna się od 4,36%

Kredyt mieszkaniowy z oprocentowaniem stałym
Oprocentowanie stałe kredytu ważne jest przez okres 5-ciu lat i zaczyna się od wartości 4,5%. Podobnie jak w przypadku oprocentowania zmiennego, tak i tu okres spłaty wynosi 30 lat lecz waluta kredytu to złoty polski. Maksymalna kwota zobowiązania wynosi do 90% wartości nieruchomości (wkład własny to minimum 10%), która stanowi jednocześnie zabezpieczenie kredytu. Decyzja w sprawie jego podejmowana jest już w ciągu 15 minut.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *