Citi handlowy i oferta pożyczki gotówkowej

Bank City Handlowy, dawniej znany jako Citibank Handlowy z siedzibą w Warszawie jest jednym z największych tego typu instytucji w Polsce. Współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi jak i przedsiębiorcami, średnimi i dużymi firmami czy też korporacjami. Kapitał zakładowy banku przekracza 500 milionów złotych. Jedną z ofert City Handlowego jest pożyczka gotówkowa na dowolny cel do 150 000 zł. Decyzja o przyznaniu gotówki podejmowana jest już w ciągu jednej godziny od momentu złożenia wniosku a formalności podczas aplikowania o nią ograniczone do minimum.

Skarbonka w kształcie krowy
City Handlowy oferuje pożyczki gotówkowe do 150 000 zł na 84 miesiące

Najważniejsze informacje dotyczące pożyczki gotówkowej w banku City Handlowy

  • kwota pożyczki do 150 000 zł
  • okres spłaty od 9 do 84 miesięcy
  • możliwość dobrowolnego ubezpieczenia pożyczki
  • akceptowane różne źródła dochodu
  • gotówkę można również przeznaczyć na spłatę zadłużenia – pożyczka konsolidacyjna
  • maksymalne RRSO nie przekracza 20%

Ubieganie się o pożyczkę gotówkową w City Handlowym jest bardzo proste, wystarczy:

  • wypełnić prosty formularz online, który umożliwi skontaktowanie się z doradcą
  • podczas rozmowy telefonicznej ustalić warunki pożyczki, jej wysokość oraz okres kredytowania
  • jednocześnie następuje spisanie wniosku o pożyczkę, a dane gospodarcze klienta weryfikowane są w Biurze Informacji Gospodarczej
  • ostatnim krokiem jest zawarcie umowy pożyczkowej

Podczas aplikowania o pożyczkę gotówkową niezbędne jest przedstawienie swojego źródła dochodów w postaci skanu przelewów otrzymywanego wynagrodzenia, które przychodzi na konto bankowe klienta. Ponadto należy wypełnić zaświadczenie o zarobkach dostępne na stronie internetowej banku.

Ubezpieczenie pożyczki
Klient, który decyduje się na zaciągnięcie pożyczki gotówkowej w banku City Handlowy ma możliwość jej ubezpieczenia, które uchroni zarówno pożyczkobiorcę jak i jego rodzinę od nagłych zdarzeń losowych. Taka forma zabezpieczenia jest dobrowolna i odpłatna, ale stanowi gwarant ochronny w przypadku utraty pracy, choroby, trwałego uszczerbku na zdrowi czy śmierci. Wysokość składki ubezpieczenia waha się w granicach od 1,6% do 4,1% od całkowitej kwoty pożyczki na rok ochrony ubezpieczenia.

Przykładowy koszt pożyczki gotówkowej
Przy założeniu, że kwota pożyczki wynosi 65 200,00 zł a okres spłaty 72 miesiące RRSO = 9,85%, to całkowita kwota do zwrotu wynosi 84 997,88 zł. Koszt pożyczki to 19 797,88 zł, na który składa się prowizja w wysokości 5 411,60 zł, odsetki 12 226,28 zł oraz opłata miesięczna 2 160,00 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *